Sohbet Odamız

Selamlar buradan herkese merhaba değerli arkadaşlarım en özel sohbet siteleri ve chat siteleri adresimiz olan Sohbetmasali.net  saygılar ve sevgiler. Yaklaşık olarak sizlere 2-3 günlük Kurban bayramı tatili ile  aranızda olmadık ve tekrar yeni bir makalemiz ile karşınızdayız. Sizlerden ayrı kaldığım günlerde sizleri çok özledim. Sizlerden 2-3 gün ayrı kalmış bulunuyoruz. İnşallah sizleri küstür medik diye umuyorum. İşlerim gereği yurt dışına çıkmam gerekiyordu ve işlerimizi hal ettikten sonra sizlerle kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sohbet Odamız adlı makalemiz ile sizlere sitemizin yeni makalesi ile karşınızdayız. Sitemiz gün geçtikçe büyüyor ve kalıplaşmış bir site olma yolunda hızla yoluna devam etmektedir. Bir çok sitenin son zamanlarda sırala kaybettiğini gözlemliyorum. Kısacası program ve çeşitli backlink çalışmaları ile sitelerini bir yerlere taşıyan insanlar artık ceza dönemi onlar için başladığını düşünüyorum. Biz ise yerimizi korumakla beraber özgün makalelerimize devam etmekteyiz.

Son zamanlar çeşitli sitelerin düşüşü olayını gözlemlerden bir çok farklı sitenin önemli kelimelerde yükselmeside baya dikkat çekici oldu. Mesela sohbet kelimesindeki düşüşler ve yükselişler bir birine dengeli olarak gerçekleşmiş. Sanki Google amcamız bizlere şunu işaret ediyor. Hile yapan siteleri alt sıralara atıp kaliteli site olma yolunda çalışmalar yapan siteleri de üst sıralara çıkararak onlara doğru yoldasınız mesajını iletiyor. Sohbet Odamız

Bizde Sohbetmasali.net olarak son 2-3 günden beri belirli sebeplerden dolayı konu giremedik. Bunu aslında birazda bilerek yaptık. İstedik ki acaba 3 gün makale girmediğimizde sitemizde sıralama kaybı ve çeşitli düşüşler yaşanırmı ? Allaha şükürler olsunki böyle bir sıralama kaybı yaşamadık. Bu bizim için tabikide önemki bir değerlendirme oldu.

Neyse birazda sizlere sohbet odalarımız üzerinde sohbet etme kavramını belirtelim. Sitemizde marjinel kullanıcılarımızda vardır. Gayet seviyeli sohbet ve de insanların sohbet ederken saygı içerisinde sohbet etmesi ve bunun bizi chat siteleri gibi sohbet etmek gibi kelimelerde üst sıralara taşımasının önemi bir hayli fazladır. Şimdi sizlere sitemizde anlık sohbet akışından bir kesit sunmak istiyoruz. Bakalım userlerimiz genel sohbet odalarından hangi konularda sohbet ediyor.

www.sohbetmasali.net sohbet sitesi hoş sohbetler.

Etiketler: ,