Sohbet Masalı

SohbetMasali.Net sohbet sitesi İrcd sohbet alanındaki kaliteli sitelerden bir tanesi olmakla birlikte seviyeli ve dürüst sohbet odaları içinde tartışılmaz lider konumda.

Sohbetin Masalı…SohbetMasali.net

Sohbete bağlanmak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Kullandığınız telefon, bilgisayar ve tabletlere göre farklı şekillerde aynı sohbet odalarına bağlanacaksınız.

MobilSohbet ile telefonlarınızdan iOS ya da Android olarak SohbetMasalı – online sohbet odalarına mobil bağlanabilirsiniz.

mIRC programları sohbet siteleri için vazgeçilmez önem arz ediyor. SohbetMasali.Net olarak özel hazırladığımız mIRC scripti kullanarak sohbet sitesine bağlanabilirsiniz.

İrcd girişi ile de farklı scriptler üzerinden irc.sohbetmasali.net komutunu uygulayın ve sohbet odalarında yerinizi alın.

Sohbet Masalı – Seviyeli ve Dürüst…SohbetMasali.net

SohbetMasali.Net sohbet alanında hizmet verirken en dikkat ettiği şey seviyeli sohbet odaları oluşturmaktır. Seviyeli ve dürüst sohbet odalarında siz de yerinizi alın.

Sohbet odalarında rahatsızlık veren kişileri yöneticilere haber vererek Seviyeli Sohbet Odalarının bozulmasını beraber engelleyebiliriz.

Radyo…SohbetMasali.Net

Sohbetmasali sohbetine giriş yaptık. Peki birşey eksik değil mi? Evet müzik. Arka planda çalışan radyomuz ile 7/24 kesintisiz radyo dinleyebilirsiniz. Sohbet ederken radyo yayını gerçekten çok başarılı ve zevkli birşey.

Sohbet Odaları Galerisi…SohbetMasali.net

Etiketler: