CHAT ODASI

Günaydın, merhabalar arkadaşlar Sohbetmasali sohbet sitesi olarak her zaman en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Chat odalarında huzurlu rahat sohbet etmenizi rahatsız eden insanların olmadığı seviyenin en üst düzeyde olduğu ve belli çıkarlar için bu seviyeden taviz verilmeyeceğini bilmenizi ve benimsemeniz i istiyorum.

Sohbetmasali chat sitesi yeni kurulmuştur, çok yakın bir zamanda istediği seviye ye gelecektir, ve hızla yükselmeye başlamıştır. Site içerisinde global kanallarda sohbet, oyun, radyo vs vs ve site dışarısında forum, worldpress vs vs görev alacak arkadaşlara ihtiyacımız olacaktır, görevini hakkıyla adil ve adaletli olarak yapacak, o benim arkadaşım o benim ağabeyim ablam olmayacak, bir söz vardır adaletin kestiği parmak acımaz o misal. Her Zaman En İyi chat sitemizde

Sohbetmasali sohbet sitesi olarak küçük bir aile olarak 2 yıl önce kurulduk, gelenler emek verenler oldu ayrılanlar oldu hepsine çok teşekkür ediyorum, bundan sonra gelecek olan arkadaşlar da aynı özveriyi göstereceklerdir, biz bir yola çıktık ve en iyisi olana kadar durmayacağız benim adım KeRiMoGLu azimli inatçı bir kişiliğim var ve her zaman en iyi si olmak zorunda ve oluncaya kadar hiç durmadan çalışacağım tek kendim de yapsam usanmadan bıkmadan sizler için farklı bir sohbet sitesi oluşturacağım ne kadar fazla user olursa olsun kişiliğim hiç bir zaman değişmeyecektir. Herkese hoş sohbetler, mutlu günler dilerim. 

Etiketler: ,