AŞK SOHBET ODALARI

Arkadaşlar aşk nedir. aşk çok güzel bir duygu karşılıklı iki insanın birbirlerine sevda ile ile bağlanmasına aşk denir eskiden internet yoktu. aşklar reel yaşanırdı şimdi sanal aşk larda oldu sanal aşk nasıl başlar önce seviyeli bir şekilde bir sitede sohbet edersiniz kafa yapıları duygular birbirini tamamlarsı gerekiyor uyuşmazlık oldumu saten sevgi aşk denen bir olay olmaz aşklar sanal alemde yazılı Sohbet sunucularında başak bir güzel oluyo tabi dürüstlükle olursa saygı olursa bizler sitemizde saygı seviye önem veren bir sunucuyuz umarım sizde bizleri mahçup etmezsiniz arkadaşlar yazılı Sohbet sitelerinin en önemli tarafı sevgili aşk yaşanmasıdır evlilik biten çok ilişkilere şahit oldum belki sizinde sevgiliz olur aşk yaşarsınız neden olmasın bence olur mirc indirmenizi tavsiye ediyorum sizlere Sohbetmasali.net sunucumuzda her zaman rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz seviyeli sohbet sitemiz her dayim sizlerle olucaktır. Doyasıya aşk sevgi yaşamanız dileğiyle hoşca kalın arkadaşlar sohbet odalarımızda sohbet etmenizi tavsiye ediyorum.

Sohbet Odaları

Gerçek aşk nedir? Hemen herkes gerçekten aşık olduğunu sansa bile aslında gerçek aşkın ne olduğunu bilen insan sayısı çok azdır.

Aşkı bilmek için ilk başta kişinin kendini tanıması ve kendini sevmesi gerekir. Kendi sınırlarını bilmeyen, kendini tanımayan insanların gerçek aşka ulaşması imkansızdır. Bu tip insanlara sadece aşık olduklarını sanırlar ama gerçekte yaşadıkları bu durum aşk değildir. Herşeyden önce aşkın bir bağlılık olduğunu düşünenler hata yaparlar. Aşkın insanları özgür kılması lazım. Sahiplenmek ise aşka vurulacak en büyük darbedir. Eğer sevdiğiniz insanı sahipleniyorsanız onu kendi malınız gibi görüyorsanız bu aşk değildir.

Aşk karşıdaki insana özgürce sevebilme duygusudur. Egolardan sıyrılıp karşıdakini olduğu gibi kabul edip sevebilme sanatıdır. Eğer aşk bir insana bağlılığa dönüşürse işte o zaman bu ilişki boyutuna geçer ve olay çirkinleşmeye başlar. Eğer bir insanı seviyorsan onun kanatlarını kırmayacaksın onun özgürce uçmasına yardımcı olacaksın işte gerçek sevgi böyle olmalıdır. Ama zamanımızda maalesef bırakın sevdiğimiz insana kanat takmayı onun mevcut kanatlarını da elinden alıyoruz.

Etiketler: